شرایط تعویض و بازگشت کالا

بر اساس قوانین تجارت الکترونیک تمامی سفارش های ارسال شده در صورت خرابی یا مغایرت با عکس و مشخصات اعلام شده در فروشگاه اینترنتی تا 7 روز کاری پس از تحویل به مشتری قابل برگشت و تعویض است. لازم به ذکر است که هزینه تعویض و برگشت محصولات پس از تحویل بر عهده فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی قلهک خواهد بود. به منظور تعویض یا بازگشت کالا خریداران می توانند به  ایمیل info@golhakpharma.com توضیحات را ارسال نمایند  و یا با شماره تلفن 02122263102 تماس حاصل فرمایند.

موارد زیر شامل قانون بازگشت کالا خواهد بود:
  1.    فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی قلهک تضمین می کند که محصولات را در بسته بندی مناسب و سالم به مشتری تحویل دهد. درصورتی که سفارش مشتریان درحین ارسال دچار مشکل شود محصول بازگردانده و وجه آن طی 2 روز کاری به حساب اعلام شده از سوی مشتری بازگردانده میشود یا در صورت تمایل مشتری با محصول سالم جایگزین می شود.
  2.     محصولاتی که تاریخ مصرف آنها منقضی شده است.
  3.    در صورت مغایرت محصول با مشخصات اعلام شده در سایت.
  •    در نظر داشته باشید که تغییرات جزیی در بسته بندی، رنگ و شکل ظاهری که به اصالت کالا مشکلی نمیرساند، شامل این مورد نخواهد بود.
  •    در صورت وجود هرگونه مغایرت بسته ارسالی با فاکتور سفارش، مشتریان حداکثر 1 روز کاری پس از تحویل کالا فرصت دارند تا مغایرت را از طریق تلفن اعلام بفرمایند.
  •     بازگشت کالا پس از تحویل، تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا باز نشده و در شرایط اولیه خود باشد.
در تمامی موارد ذکر شده ارائه فاکتور خرید یا شماره پیگیری سفارش ضروری است.