خدمات

پرداخت وجه در محل:

فروشگاه اینترنتی داروخانه قلهک به منظور رضایت خاطر مشتریان از خرید و جلب اطمینان آنها امکان پرداخت تمام هزینه سفارش هنگام تحویل کالا درب منزل را فراهم کرده است. همچنین خریداران می توانند از طریق درگاه اینترنتی به طور آنلاین نیز هزینه سفارشات خود را بپردازند.

تحویل سریع:

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی قلهک تمام سفارش های خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مصرف کنندگان می رساند. کلیه سفارش های مشتریان تهرانی طی 2 روز کاری از طریق پیک مخصوص داروخانه شبانه روزی قلهک تحویل داده خواهد شد. سفارش مشتریان شهرستان های غیر تهران نیز از طریق پست  ظرف 3 تا 4 روز کاری ارسال می گردد. در صورت هرگونه سوال می توانید با شماره 02122263102 تماس حاصل فرمایید.

ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز:

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی قلهک به منظور تضمین کیفیت و اصالت محصولات خود و آسایش خاطر مشتریان از خرید، در صورت وجود مغایرت میان مشخصات و یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات و تصاویر وب سایت و یا آسیب دیدگی و پارگی ناشی از حمل و نقل تا 7 روز کاری محصولات را باز پس گرفته و هزینه آن را به طور کامل تقدیم خریداران می کند.

تضمین کیفیت بالا و ضمانت اصل بودن کالا :

فروشگاه اینترنتی داروخانه شبانه روزی قلهک به منظور اطمینان مشتریان از خرید آنلاین کیفیت و تاریخ مصرف طولانی مدت تمامی اجناس فروشگاه را تضمین می کند.

پشتیبانی 24 ساعت :

داروخانه شبانه روزی قلهک برای آسوده خاطر بودن مشتریان به صورت 24 ساعت خدمات پشتیبانی خود را ارائه می دهد.

تحویل سریع

پرداخت در محل

7 روز ضمانت برگشت

پشتیبانی 24 ساعته

ضمانت اصل بودن کالا